Apple представила iOS 11

На конференції WWDC 2017 компанія Apple показала довгоочікувану версію операційної системи для мобільних пристроїв iOS.

Що ж нового в iOS 11? Перед усім Apple вирішила порадувати власників iPhone та iPad із мінімальним об’ємом пам’яті, оптимізувавши використання вільного місця на пристроях. Повідомлення iMessage тепер будуть зберігатися в iCloud, а фотографії та відео займуть менше пам’яті завдяки новим алгоритмам стиснення без втрати якості.

Центр керування в  iOS 11 обновився повністю: тепер всі його пункти доступні на одному екрані, а також з’явилася підтримка 3D Touch для виклику розширеного меню окремого пункту налаштувань. Майже непомітних змін піддалися екран блокування та стрічка сповіщень.

А ось магазин додатків App Store повністю оновився: з’явилися окремі вкладки з програмами, іграми, змінилася сторінка опису, окремо винесені підбірки. Крім того, в iOS 11 з’явилася можливість відправляти гроші як із допомогою iMessage, так і Apple Pay.

Покращений помічник Siri навчився перекладати голосом, але поки що тільки кількома мовами: англійською, німецькою, італійською, французькою та китайською. Одна із найцікавіших новинок iOS 11 — новий режим «Не турбувати за кермом», що не дозволяє відволікатися від дороги. Як саме все це буде працювати, дізнаємось восени.

Вам також має сподобатись...