Google повністю переходить на відновлювану енергію

Google повністю переходить на відновлювану енергіюКомпанія Google вже є найбільшим споживачем відновлюваної енергії серед недержавних американських компаній. Ще минулого року приблизно половину всієї необхідної енергії вона купляла у вітряних та сонячних електростанцій. А в слідуючому році Google планує повністю перейти на “зелену” енергію.

«Це позитивно відіб’ється на нашому бізнесі, — цитує The Guardian головного енергетика Google Марка Омана, — це не просто модний піар, таким чином ми зможемо добре зекономити та надовго зафіксувати ціни на електрику, адже зараз ціни на відновлювану енергію все частіше стають найпривабливішими».

Також Оман відмітив, що цей крок дозволить зменшити кількість шкідливих викидів у атмосферу, з яких більше 2% припадає на долю компаній, що працюють в ІТ-галузі.

Та все ж із переходом на відновлювану енергію є і свої труднощі. Компанія довго йшла до цього, адже поміж технічних проблем є ще й юридичні. Потрібно складати договори та обговорювати умови партнерства з постачальниками, а це все займає дуже багато часу.

Вам також має сподобатись...