Ілон Маск розпочав копати транспортний тонель

Ілон Маск, голова SpaceX і Tesla Motors, у грудні минулого року пообіцяв збудувати власний тонель, завдяки якому він би зміг витрачати менше часу по дорозі на роботу, а теперішні дорожні пробки його сильно дратують. Його повідомлення з Твітера виявилися правдою, хоча спочатку більшість людей сприйняли їх за жарт. На минулому тижні Маск повідомив, що тонель почнуть будувати вже в січні цього року, а кілька днів тому будівельники вже стали до роботи. 

Маск не збирається обмежуватися одним тонелем, але в першу чергу він має намір зробити підземну дорогу від офісу SpaceX до найближчого шосе – це допоможе зекономити час та не стояти у пробках. Не дивлячись на те, що більшість відмітили безперспективність та збитковість цієї ідеї, Ілон Маск зайнявся реалізацією проекту. Так, щоб копати тонель на території, яка йому не належить, доведеться зібрати безліч документів та завірити проект в адміністрації району, де будуть проводити роботи, тому поки що тонель риють на території SpaceX, де Маск може робити все, що захоче.

Окрім прокладання тонулю, Ілон Маск має намір зробити пішохідний перехід через магістраль, що пролягає біля будівлі SpaceX. Співробітники компанії часто потрапляють в ДТП через пожвавлений рух на трасі, тому голова SpaceX почав переговори з місцевою адміністрацією, щоб якомога швидше убезпечити тих, хто працює на його підприємстві.

Вам також має сподобатись...