До 2050 року секс із роботом стане звичною справою
Віртуальний секс та близьке спілкування з роботами набудуть великої популярності серед багатих сімей до 2030-го року. У своєму новому дослідженні футуролог Ян Пірсон (Ian Pearson) показав, як саме технології можуть змінити секс-індустрію. Тільки в Британії об’єм ринку іграшок для дорослих перевищить 1,5 мільярди доларів.
Через 20 років ринок сексуальних іграшок збільшиться втричі, а до 2050-го року – у сім разів, — заявив Пірсон.
Багато хто жахнеться при думці про секс із неживими предметами, але якщо врахувати, що іграшки для плотських втіх використовуються віками, то, за словами експерта, секс-роботи стануть “кроком вперед”.
Пірсон вважає, що коли роботи стануть більш реалістичними, вони перестануть викликати дискомфорт, чи навіть відразу у людей. Штучний інтелект допоможе зближенню людей та машин, підкріпивши їхню дружбу сильними емоційними зв’язками, пише IBTimes.
Дослідження проводилося за підтримки найбільшої британської мережі магазинів секс-іграшок Bondara.
Однак не всі виробники роботів хочуть, щоб їхні творіння використовувалися в якості інструменту для задоволення сексуального голоду. Так, розробники японського робота Pepper, здатного розпізнавати людські емоції, заборонили використовувати його для сексуальних ігрищ.
В жовтні цього року в Малайзії пройде другий міжнародний конгрес “Любов та секс із роботами”, в рамках якого експерти обговорять юридичні, етичні та моральні аспекти так званої теледільдоніки — технології сексу на відстані.
Я вважаю цілком нормальною дружбу та секс із роботами, — говорить розробник Кісінджера – пристрою для передачі поцілунків на великі відстані.
Є й ті, хто навіть не відмовився би знайти собі дружину серед роботів. Мет Макмалан (Matt McMullan), що придумав сексуальну людськоподібну ляльку RealDoll, говорить, що деякі його клієнти вже пробували офіційно зареєструвати свої стосунки із реалістичними іграшками Abyss Creations.
Я не знаю, чи було укладено шлюб з юридичної точки зору, але шлюбна церемонія відбулася, — заявив Макмалан.
Однак противники роботів не бачать жодної користі для суспільства у таких стосунках. Вони вважають, що інтимний зв’язок між машиною та людиною посилить нерівність у владних відносинах та призведе до росту насильства.